SPA line

Bezkonkurenční komplexní péče o celé vaše tělo vyrobená z prestižních a kvalitních materiálů Vás zaujme svou skvělou cenou i nezapomenutelným účinkem.

Přírodní  ingredience

TRUSCADA zastřešuje kompletní péči o tělo, ruce a nohy v podobě několika výjimečných linií vyznačujících se prestižní kvalitou použitých materiálů, okamžitým účinkem a cenovou dostupností. Zaměřili jsme se na vytvoření vysoce kvalitních produktů, jejichž komplexní složení je z přírodních ingrediencí poskytujících okamžitý účinek již po prvním ošetření.

Jedinečné kosmetické ošetření

Vytvořené jsou i jedinečnými procedurami, které obsahují výtažky exotických rostlin a ovoce, vzácné oleje a másla. V neposlední řadě je celá linie bez parabenů a jiných nežádoucích látek. SPA line poskytuje dokonalý zážitek z ošetření a je určená pro všechny SPA a wellness centra, manikúrní a pedikúrní salóny, kde se klade důraz na ošetření, ale i na příliv energie a dokonalý odpočinek. Kombinace nejvyšší kvality, výjimečných účinků a smyslných vůní přinese pro Vaše zákazníky nezapomenutelný zážitek.

Linie smyslných vůní a výjimečných účinků

Dovolte nám představit jednotlivé linie namíchané s citem a precizností.

Gold honey line inspirovaná závanem rozkvětlých luk, polí a medu je mimořádně bohatá na přírodní složky s výjimečnými účinky s vitamíny, minerály, medem, lnu a ureu. Linie obsahuje speciální látky na prevenci proti plísni a nadměrnému pocení.

Essential fruit line je namíchaná v dokonalém souladu exotických plodů bohatých na vitamíny a vzácné oleje. Hloubková hydratace a regenerační účinky se snoubí se svěží sladkostí a vůní exotiky.

Odlehčená gelová konzistence Natural line  se vyznačuje unikátním anti-aging vlastnostmi, hloubkovou regenerací a pocitem okamžité úlevy otoků.

Pedicure line obsahuje množství léčivých složek, které hrají klíčovou roli při odborné péči o nohy. Hydrolyzovaný keratin je ideální prostředek pro poškozené nehty, cobiostab má protiplísňové účinky a jako i jiné výjimečné složky z této linie se starají o rovnováhu přirozené bakteriální flóry.

Věříme, že rozmanitost těchto produktů vytvoří nádherné SPA rituály ve Vašem wellness centru nebo salónu a přinese množství spokojených zákazníků.Honey SPA lineNatural linePedicure lineSensual fruit line