Truscada

V posledních dvou letech došlo k významné změně pohledu na výsledek tvaru a vzhledu nehtů, trendem se stávají přirozeně vypadající nehty s dokonalou konečnou úpravou. Výsledek navíc musí být rychlý a za nízkou cenu. Hrubé nehty už dávno vyšly z módy. Trendy jsou gelové nehty přirozeného vzhledu.

Gely světové kvality

Na slovenský trh přinášíme již od roku 2009 převratnou kvalitu výrobků pro nehtový design založenou na více jak 20letém know-how přední laboratoře vybavené nejmodernější výrobní technologií. Klademe důraz na kvalitu a bezpečnost všech gelů na nehty i ostatních výrobků z naší produkce. Nejnovější technologie a poznatky pomohly vytvořit vynikající a moderní linii gelů Prestige.

Ultra dlouhá živostnost a flexibilita

Všechny gely značky TRUSCADA Vám přinášejí tajemství krásné modelace nehtů v tenké vrstvě s vynikající přilnavostí při zachování co největší přirozenosti. Specializací našich gelů TRUSCADA je jejich neskutečná ultra dlouhá životnost, která potěší každou nehtovou designérku i její zákaznice. Další skvělou vlastností gelů je jejich výborná flexibilita, díky které je modelace jednodušší a přizpůsobí se i problémovým nehtům.

Nejnovější trendy v nehtovém designu

Kromě toho sledujeme nejnovější trendy v oblasti nehtového designu a neustále se snažíme přizpůsobovat gely požadavkům našich klientů. Posun od tradičních gelů ke gelům naší značky představuje významný krok k moderní modelaci na světové úrovni.

Kvalita za úžasnou cenu

Naše gely na nehty Vám nabízejí:

  • jemný přirozený vzhled nehtu, který je IN
  • tenkou aplikaci díky pevné a optimální viskozitě našich gelů
  • rychlé a perfektní tvrdnutí
  • vysokou kvalitou určenou pro profesionály
  • jednoduchou aplikaci, jejímž výsledkem je jemný a krásně medový efekt nehtů

Jediná certifikovaná značka na Slovensku

Certifikát výroby a plnění kosmetických produktů a produktů pro nehtový design pod privátní značkou TRUSCADA.

Certifikát manažerstva kvality.